Jak podziękować Chrzestnym na uroczystości Chrztu?

Upominki dla gości na przyjęciu Chrztu to jedna z rzeczy, o których warto pamiętać organizując uroczystość. Wybierając malutkie pudełeczka wypełnione słodkimi migdałami w lukrze czy wręczając figurki aniołków nie tylko wyrazicie wdzięczność za przybycie, ale też uhonorujecie gości niezwykłą pamiątką :-) Jednymi z najważniejszych osób w tym dniu są oczywiście Rodzice Chrzestni, którym warto podziękować w szczególny sposób.

Chrzestni pomagają w wychowaniu dziecka, dbają o maluszka i nie oszukujmy się, często wręczają mu bardzo drogie prezenty. Są więc osobami, które należy wyróżnić na tle innych gości. Warto zdecydować się na pomysłowe podziękowania dla Chrzestnych. 

Niedrogie, a efektowne będą karty z tekstem podziękowania w dużym formacie A4. Tekst znajdujący się na podziękowaniach pozwoli Wam wyrazić to, co czujecie, a personalizacja w formie imion Chrzestnych, imienia dziecka oraz daty Chrztu to świetny dodatek, który sprawia, że podziękowania są bardzo osobiste. Zdecydujcie się na podziękowania w kolorystyce całego przyjęcia: dla chłopca idealny będzie błękit, a dla dziewczynki róż. Jeżeli zależy Wam na bardziej eleganckich podziękowaniach wybierzcie te w kolorystyce bieli i złota. Dodatkowo możecie ozdobić je zdjęciem maluszka, co będzie wyglądało naprawdę uroczo.

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,szukaj,9806,podziekowanie_person._dla_chrzestnych_rozowy_wozek.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,szukaj,9809,podziekowanie_pers._dla_chrzestnych_blekitny_wozek.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,szukaj,10411,podziekowanie_person._dla_chrzestnych_zloty_golabek_ze_zdjeciem.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,szukaj,10383,podziekowanie_person._dla_chrzestnych_zloty_golabek.htm


Nowością, która mnie zachwyciła są podziękowania dla Chrzestnych w drewnianych skrzyneczkach. Skrzyneczki wykonane są z naturalnego drewna, a złote zamykanie dodaje im uroku. W środku skrzyneczek umieszczone są różne drobiazgi, które idealnie wpisują się w charakter przyjęcia. Znajdziecie w nich zapachowe mydełka w kształcie misiów, przesłodkie cukierki z motywem serc, efektowne piankowe kwiaty czy zapachowe ozdoby umieszczone w pięknych pudełeczkach. Karteczka z tekstem podziękowania i personalizacją idealnie komponuje się z wypełnieniem skrzyneczki. Tak skomponowany prezent dla Chrzestnych na pewno sprawi im radość, a Wam pozwoli wyrazić wszystko, co czujecie :-)

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,93,12532,podziekowanie_dla_chrzestnych_mydelko_cukierki_rozowy_wozek.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,93,12533,podziekowanie_dla_chrzestnych_mydelko_cukierki_blekitny_wozek.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,93,12530,podziekowanie_na_chrzest_w_drewnianym_pudelku_kremowa_delikatnosc.htmDekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...