Srebrne dekoracje komunijne z motywem Hostii

Jeżeli zależy Wam na organizacji przyjęcia komunijnego w innej kolorystyce niż złoto lub krem proponuję wykorzystać dodatki w kolorze srebrnym. Srebrne dekoracje komunijne prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie. Dodatki z motywem Srebrnej Hostii idealnie wpisują się w komunijny klimat i nadają charakter przyjęciu.Pierwszym dodatkiem, który kupujemy na samym początku są oczywiście zaproszenia komunijne. Idealnie prezentują się srebrne zaproszenia zdobione dużą białą Hostią. Są niezwykle gustowne i na pewno spodobają się gościom komunijnym.

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,94,11685,zaproszenia_komunijne_srebrna_hostia_10szt.htm


Co na pewno warto wykorzystać na komunijnym stole? Idealne będą białe serwetki komunijne ze srebrną Hostią. Hostia przepięknie połyskuje, co nadaje serwetkom jeszcze bardziej elegancki wydźwięk. Białe serwetki z Hostią można ułożyć na większych flizelinowych serwetkach, co prezentuje się jeszcze ładniej.

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,94,11922,serwetki_komunijne_srebrna_hostia_33x33cm_20szt.htm


Na komunijnym stole warto wykorzystać również duże zapachowe świece z motywem Srebrnej Hostii. Po wypaleniu wosku świece te można wykorzystać jako lampiony.

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,94,11983,swieca_lampion_zapachowa_srebrna_hostia_12cm_10cm_duza.htm


Nie zapomnijcie również o wizytówkach. Są bardzo ładne i praktyczne, a dodatkowo ułatwią gościom komunijnym zajęcie miejsca. 

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,94,11957,wizytowki_do_wypisania_srebrna_hostia_10szt.htm


Dla gości warto wybrać również piękne pudełeczka na podziękowanie wykonane z grubego połyskującego na srebrno papieru. Pudełeczka dekorowane są motywem eleganckiej białej koronki. W środku warto umieścić słodkie podziękowania, takie jak migdały w lukrze, czekoladki komunijne czy cukierki.

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,94,11771,pudeleczka_podziekowanie_srebrna_koronka_10szt.htmOstatnio bardzo popularne są przepiękne Księgi Pamiątkowe I Komunii Świętej. W takiej księdze można zebrać podpisy gości, pamiątkowe zdjęcia czy potraktować jako pamiętnik na wspomnienia z tego dnia.

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,94,12708,ksiega_pamiatkowa_i_komunii_srebrna_hostia_z_imieniem.htm


Stół zaaranżujcie tak, jak Wam się najbardziej podoba. Możecie wykorzystać srebrne świece, białe podstawki do aranżacji kwiatowych, a tort komunijny ozdobić przy pomocy specjalnego opłatka na tort.Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...