Piękna aranżacja na stół komunijny z wykorzystaniem ceramicznej misy

Dekoracje stołu komunijnego, a przede wszystkim świeże kwiaty budują nastrój i stwarzają klimat charakterystyczny dla przyjęcia komunijnego. Uroczyste dekoracje stołu pozwalają zbudować odpowiednią oprawę tej ważnej uroczystości.

Moja dzisiejsza propozycja to lekka i świeża aranżacja wykonana z białych kwiatów i gipsówki. Do wykonania kompozycji niezbędna jest biała ceramiczna misa do kwiatowych aranżacji. Umieśćcie w środku namoczoną wcześniej gąbkę florystyczną i wbijcie w nią kwiaty. Możecie zdecydować się na Wasze ulubione bądź wybrać te, na które akurat jest sezon. 

http://www.zlotyaniol.pl/sklep,20,10985,misa_ceramiczna_do_kwiatowych_aranzacji_biala.htmW takich kompozycjach pięknie prezentuje się gipsówka, goździki, piwonie czy drobne różyczki. Możecie wykorzystać również aromatyczne eustomy i anemony.

To, jak ułożycie kwiaty w misie zależy tylko od Waszej kreatywności. Ostatnio w modzie są proste kompozycje, które bardzo łatwo można wykonać przy użyciu gąbki. 

Taka aranżacja kwiatowa wspaniale ozdobi stół komunijny. Będzie piękną dekoracją, a świeże kwiaty nadadzą eleganckiego charakteru :-)


Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...