Jaki styl przyjęcia komunijnego wybrać? Piękna propozycja z konwaliami

Przyjęcie komunijne wymaga odpowiedniej oprawy, która idealnie wpisze się w komunijny charakter. Warto pięknie udekorować stół komunijny i ozdobić wnętrze, tak by goście byli zachwyceni, a całość prezentowała się pięknie i uroczyście.

Istnieje wiele sposobów na efektowną dekorację komunijną. Najczęściej wybieranymi kolorami są biel, złoto, srebro czy odcienie kremu. Jeżeli chcecie zaskoczyć gości czymś innym, ciekawszym i odejść od utartych schematów proponujemy przepiękną kompozycję komunijną z konwaliami.

Konwalie to typowo majowe kwiaty, więc idealnie sprawdzą się na stole komunijnym. Biało-zielona kolorystyka i motyw delikatnej gałązki konwalii prezentuje się subtelnie i elegancko.

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,59,kolekcja_konwalie.htm


Na stole komunijnym warto wykorzystać jasnozielony bieżnik z półprzezroczystej organzy oraz serwetki komunijne z gałązką konwalii. Przy talerzach gości pięknie będą prezentować wizytówki komunijne z motywem konwalii, a na kieliszkach bileciki z tekstem podziękowania.

Jak podziękować gościom komunijnym? Idealne na podziękowania komunijne będą urocze pudełeczka w kształcie serc zdobione białymi kokardkami. Na pudełeczkach znajduje się tekst podziękowania oraz przepiękny motyw konwalii. 

Aby nadać stołowi lekkości w takiej kompozycji warto wykorzystać ażurowe dekoracje. Pod talerzami warto ułożyć białe wycinane serwety o średnicy 36cm, a przy nakryciach ażurowo wycinane białe motyle.

Przyjęcie komunijne to także okazja, by zebrać wyjątkowe wspomnienia z tego dnia w jednym miejscu. Idealnym sposobem będzie przepiękna księga pamiątkowa I Komunii, w której można umieścić pamiątkowe zdjęcia, podpisy gości czy potraktować ją jako pamiętnik z uroczystości.


Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...