Kiedy wręczyć zaproszenia komunijne i na jakie się zdecydować?

Zaproszenia komunijne to niewątpliwie jeden z najważniejszych dodatków na Komunię, o którym warto pomyśleć o wiele wcześniej. Zaproszenia komunijne przede wszystkim pozwalają elegancko zaprosić gości na uroczystość, ale też dają możliwość rodzinie zarezerwowania sobie wolnego weekendu. 

Kiedy wręczać zaproszenia komunijne?
Świetną okazją są oczywiście spotkania rodzinne. Wiele osób decyduje się wręczać zaproszenia komunijne podczas Świąt Bożego Narodzenia czy Wielkiej Nocy. Można również obdarować nimi najbliższych podczas niedzielnego obiadu, spotkania urodzinowego lub imieninowego. Oczywiście nie musicie wręczać zaproszeń osobiście. Można wysłać je pocztą, dlatego tak ważne jest zrobienie tego odpowiednio wcześniej.

Warto zwrócić uwagę na to, by zaproszenia posiadały w komplecie koperty. W takim przypadku nie musicie dodatkowo szukać pasujących do zaproszeń kopert. Jeżeli chodzi o same zaproszenia - dużym ułatwieniem jest prośba o potwierdzenie przybycia. Dzięki temu małemu akcentowi łatwo dowiecie się, na jaką ilość osób planować przyjęcie.

Jakie zaproszenia komunijne wybrać?
Najpopularniejsze zaproszenia komunijne dekorowane są typowo komunijnymi symbolami - Hostią, Kielichem czy gałązkami winogron. W ostatnim czasie dużą popularność zyskują zaproszenia komunijne zdobione kwiatowymi motywami. Nieważne, na jaką grafikę się zdecydujecie, ważne natomiast, by zaproszenia były eleganckie i wpisywały się w komunijny klimat.

Istnieje bardzo wiele rodzajów zaproszeń komunijnych, dzięki czemu możecie dopasować je do kolorystyki przyjęcia czy nawet motywu przewodniego. W modzie są zaproszenia komunijne z tym samym motywem graficznym, co pozostałe dekoracje. Wybór takich zaproszeń robi ogromne wrażenie na gościach.

Rodzicom najbardziej podobają się zaproszenia komunijne w kształcie kwadratu. Są proste i eleganckie. Z takich zaproszeń proponujemy klasyczne w kolorystyce biało-złotej lub biało-srebrnej. Bardzo podobają się zaproszenia komunijne z motywem złotego kielicha lub srebrne zaproszenia z Hostią. Dużym powodzeniem cieszą się także delikatne zaproszenia komunijne z koronką czy zaproszenia komunijne z konwaliami i liliami. W tym roku modne są również zaproszenia komunijne z kwiatowymi motywami, które warto wybrać na przyjęcie komunijne dziewczynki.

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,8,6691,zaproszenia_komunijne_srebrny_ornament_10szt..htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,8,11685,zaproszenia_komunijne_srebrna_hostia_10szt.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,8,11674,zaproszenia_komunijne_zloty_kielich_kolekcja_hostia_10szt.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,8,12881,zaproszenia_komunijne_vintage_lace_10szt.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,8,12973,zaproszenia_komunijne_kremowe_anemony_10szt.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,8,12802,zaproszenia_komunijne_kolekcja_konwalie_lux_10szt.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,8,12803,zaproszenia_komunijne_kolekcja_lilie_lux_10szt.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,8,12974,zaproszenia_komunijne_granatowe_anemony_10szt.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,8,12789,zaproszenia_komunijne_z_dziewczynka_pastelowe_10szt.htm


Świetnym wyborem będą także zaproszenia komunijne dla Chrzestnych i Dziadków. Wybierzcie te z identycznym wzorem, jak dla wszystkich gości, dzięki czemu wszystko będzie do siebie idealnie pasować. Zaproszenia ze specjalną dedykacją dla najbliższych dodatkowo ich wyróżnią oraz zaproszą w wyjątkowy sposób.

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,8,11745,zaproszenia_komunijne_ihs_exclusive_10szt.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,8,11740,zaproszenie_komunijne_dla_chrzestnych_dziadkow_ihs_exclusive.htm


Która z propozycji spodobała się Wam najbardziej?


Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...