Bieżnik z komunijnym motywem: fantastyczna dekoracja stołu na przyjęcie

Jak sprawić, by stół komunijny prezentował się elegancko, pięknie, a przy tym idealnie wpisywał się w komunijny klimat? Poza kwiatowymi kompozycjami, serwetkami i oczywiście pięknymi nakryciami gości na stole komunijnym powinien znaleźć się bieżnik komunijny.

Bieżnik komunijny wspaniale prezentuje się na białym obrusie i jest dopełnieniem całej kompozycji. Jaki bieżnik wybrać? Istnieje wiele rodzajów bieżników. Półprzezroczyste i lekkie bieżniki z organzy, które można drapować, połyskujące i eleganckie bieżniki z satyny oraz te, które ostatnio cieszą się największą popularnością - bieżniki flizelinowe. Bieżniki z flizeliny zyskują uznanie wśród osób organizujących przyjęcie komunijne, są praktyczne i łatwe w zastosowaniu.

Sam materiał, czyli flizelina to sztywny i gruby impregnowany papier, który w dotyku przypomina len. Bieżniki flizelinowe umieszczane są na rolkach, dzięki czemu łatwo można ułożyć je na stole i są idealnie gładkie :-)

Moja dzisiejsza propozycja to efektowny bieżnik komunijny zdobiony komunijnymi symbolami. Bieżnik ten jest wykonany właśnie z flizeliny, dzięki czemu wygląda fantastycznie. Na bieżniku nadrukowane zostały komunijne wzory: Hostia, Kielich, Gołąb oraz napisy: Pierwsza Komunia Święta umieszczone po obu stronach bieżnika.

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,1,13035,bieznik_komunijny_zloty_kielich_40cmx10m.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,1,13035,bieznik_komunijny_zloty_kielich_40cmx10m.htm


Bieżnik wykonany jest w biało-złotej kolorystyce, która bardzo się w tym roku podoba. Dzięki temu idealnie wpisuje się w najnowsze trendy komunijne, a dzięki komunijnym symbolom ozdobi stół zarówno w domu, jak i na przyjęciu w restauracji :-)


Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...