Podziękowania komunijne dla gości - słodkie czekoladki komunijne z imieniem dziecka

Jak podziękować gościom komunijnym przybyłym na przyjęcie? Dobrym pomysłem jest wręczenie im słodkiego drobiazgu, który symbolicznie wyrazi wdzięczność za przybycie.

Często wybieranymi słodkimi upominkami są migdały w lukrze, żelki, owocowe cukierki czy czekoladowe lentilki. Jednak najbardziej wykwintnym podziękowaniem dla gości komunijnych są przepyszne czekoladki komunijne.

Najwyższej jakości mleczna belgijska czekolada, słodki uroczy kształt, przepyszny smak i zdobienie w postaci komunijnych grafik... To wszystko sprawia, że czekoladki komunijne to najpiękniejsza forma podziękowania. W tym roku bardzo popularne są czekoladki komunijne z imieniem dziecka i datą Komunii.

Najczęściej kupowane to czekoladki komunijne z Hostią i kielichem bądź kwiatowymi motywami. Jeżeli charakter przyjęcia jest subtelny i minimalistyczny wybierzcie czekoladki z delikatnym motywem zielonego wianuszka.

czekoladki komunijne
czekoladki komunijne
czekoladki komunijne
czekoladki komunijne
czekoladki komunijne
czekoladki komunijne

Który wzór czekoladek najbardziej przypadł Wam do gustu?Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...