Dekoracje komunijne na przyjęciu Pani Izabeli WASZE ZDJĘCIA

Sezon komunijny powoli dobiega końca, więc przesyłacie nam mnóstwo cudownych zdjęć aranżacji komunijnych :-). Dzisiejszym wpisem rozpoczynamy cykl WASZE ZDJĘCIA, w którym będziemy publikować przepiękne dekoracje, które przygotowali klienci sklepu komunijnego ZlotyAniol.pl

Autorką dzisiejszych zdjęć jest Pani Izabela, która zdecydowała się przygotować przyjęcie komunijne w namiocie. Jest to świetna opcja, jeżeli mamy ogród, a pogoda jest niepewna. Dekoracje komunijne wybrane przez Panią Izabelę to przede wszystkim kolekcja komunijna Vintage Lace, czyli subtelne połączenie motywu białej koronki i kraftowego tła.

Cała aranżacja jest dopracowana w każdym szczególe, subtelna i delikatna. Na komunijnym stole znalazł się bieżnik komunijny obszyty koronką. Nie zabrakło także eleganckich serwetek komunijnych. Na ceramicznych świecznikach zostały umieszczone pieńkowe świece, a na szklankach umieszczone wizytówki z motywem ażurowego serca.

Nad stołem możemy zobaczyć papierowe lampiony w białym kolorze, które tworzą piękną kompozycję. Pani Izabela zdecydowała się również na pokrowce na krzesła, które wyglądają elegancko i estetycznie.Świetnym pomysłem okazało się zawieszenie dużej drewnianej Hostii, która od razu wskazuje na charakter przyjęcia komunijnego. Hostia udekorowana została zielonym mirtem, dzięki czemu prezentuje się świeżo i efektownie.


Pani Izabela zdecydowała się również na komunijne świece pieńkowe z motywem Złotej Hostii. Świece także zostały ozdobione zielonymi gałązkami, co sprawia, że fantastycznie ożywiają kompozycję.

Według nas ta propozycja jest fantastyczną inspiracją dla wszystkich, którzy uwielbiają subtelne i delikatne połączenia w wyjątkowym stylu. Gratulujemy!


Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...