Zaproszenia na I Komunię Świętą

Pierwsza Komunia Święta to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodego katolika, które obchodzone jest w gronie najbliższej rodziny i znajomych. Zapraszanie gości należy do tradycji pierwszokomunijnych. Minimum miesiąc przed datą Pierwszej Komunii wręczane są zaproszenia tym osobom, które są bardzo mile widziane wśród gości. Wręczane zaproszenia mogą różnie wyglądać, jednakże ich wygląd i uroczysty charakter podkreśla i podnosi rangę uroczystości w oczach gości. Im bardziej eleganckie i dostojne zaproszenie tym goście czują się bardziej docenieni. Wybór zaproszeń komunijnych jest bardzo duży. Można je kupić w sklepach papierniczych, w sklepach z dewocjonaliami, w drukarniach, gdzie istnieje możliwość zamówienia własnego projektu oraz w sklepach internetowych, które posiadają w swojej ofercie szereg różnorodnych zaproszeń.
My polecamy szeroki wybór pięknych zaproszeń komunijnych w sklepie internetowym www.1001dekoracji.pl
Te najbardziej eleganckie posiadają emblematy oraz inne elementy ozdobne, np. klamry i wstążki. Szczególnie atrakcyjnie są białe zaproszenia z napisem ozdobione srebrną klamrą wysadzaną cyrkoniami. Są one bardzo klasyczne, eleganckie oraz stylowe.

Nie mniej efektowne są zaproszenia drukowane na wysokojakościowym papierze perłowym ozdobione złotą wstążką z emblematem Hostii.
Równie popularne są zaproszenia na białym połyskującym papierze, które posiadają ornamentację. Jest to niewątpliwie bardzo wyszukana forma zaproszenia, która z pewnością zachwyci niejednego gościa. Zaproszenia te dostępne są w kilku wersjach i różnią się barwą ornamentacji.  Najbardziej popularne są zaproszenia z białą i srebrną ornamentacją, które są bardzo stylowe i wyszukane.
Dla osób ceniących prostotę i klasyczny styl również w dziale zaproszeń komunijnych znajdzie się coś interesującego. Są to niezaprzeczalnie białe gładkie zaproszenia ze złotym emblematem Hostii. Zachwycają elegancją, stylem i niewątpliwą prostotą.
Popularne i modne są również ostatnimi czasy zaproszenia komunijne z kalką. Zaproszenia te są kwadratowe a stronę z tekstem zakrywa jedynie półprzezroczysta kalka. Ponadto wygląd całości dopełnia piękną kokarda. Taki wygląd zaproszenia komunijnego zdobywa popularność, ponieważ wiele osób stawia na oryginalność.
Coraz częściej można spotkać się z odchodzeniem od tradycyjnej formy zaproszenia nawiązującego do uroczystości. W szerokiej ofercie zaproszeń komunijnych można dostrzec formy zaproszeń, które nie nawiązują bezpośrednio swoim wyglądem do uroczystości pierwszej komunii. Są to chociażby zaproszenia zdobione różnokolorowymi kwiatkami, czy też szerokimi wstążkami.
Warto wspomnieć, że gotowe zaproszenia komunijne mają test, w którym należy uzupełnić tylko dane personalne oraz termin i miejsce przyjęcia Pierwszej Komunii. Wybór zaproszenia to rzecz bardzo indywidualna podobnie jak cała organizacja uroczystości oraz przygotowanie przyjęcia. Ponadto poprzez zaproszenie i jego wygląd przekazujemy gościom szacunek i powagę.


Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.1001dekoracji.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...