Jak uroczyście udekorować stół na przyjęcie komunijne? Aranżacje na stół w kolorach bieli i złota

Miesiące komunijnych uroczystości zbliżają się wielkimi krokami. Niech wyjątkowe przyjęcie, które przygotujemy dla dziecka i naszych bliskich, będzie ukoronowaniem wielotygodniowych przygotowań do I Komunii Świętej. Jak sprawić, aby aranżacja na komunijnym stole była naprawdę uroczysta? Nim sezon komunijny rozpocznie się w pełni dzielimy się z Wami garścią inspiracji oraz sprawdzonych pomysłów na efektowną aranżację komunijną w kolorze bieli i złota.
Nie bez powodu najczęściej wybieranymi kolorami na przyjęcie komunijne są biel i złoto. Złoto to szlachetna barwa, kojarzona z bogactwem i wzniosłymi ideami. To także  kolor, który wiąże się z uporem, konsekwencją i pełnią szczęścia. Biel zaś to barwa niewinności, czystości, pokoju i duchowości. Połączenie tych dwóch kolorów, to doskonały wybór na każde przyjęcie komunijne.Dodatki komunijne, dzięki którym uzyskamy doskonały efekt, a przy tym ich przygotowanie nie sprawi nam wiele kłopotu to dekoracje w postaci bieżników z organzy i flizeliny, położone przy każdym nakryciu serwetki, czy świece, wyeksponowane w wykwintnych świecznikach. Warto przygotować także podziękowania dla gości, np. w formie czekoladek komunijnych lub woreczków wypełnionych przepysznymi, słodkimi migdałami. Takie podziękowania to nie tylko miły gest w stronę każdego z gości, ale także dodatkowy element dekoracyjny. Warto zwrócić uwagę na detale - zdobienia w postaci komunijnych hostii, konwalii, czy anioły to niezbędne motywy na każdym komunijnym stole.

Dzień Pierwszej Komunii Świętej to chwila, do której nasze dziecko przygotowywało się przez długi czas. Doceńmy jego starania i wysiłek, który włożyło w te przygotowania. Uroczyście przygotowane przyjęcie podkreśli wagę chwili i sprawi, że Pierwsza Komunia Święta stanie się wydarzeniem, które zostanie zapamiętane jako wyjątkowy początek nowego duchowego życia. 

Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.1001dekoracji.pl - kliknij aby przejść do sklepu

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...