Pomysł na proste i eleganckie serwetniki na przyjęcie komunijne

Piękne, świeże kwiaty to bez wątpienia element, który dodaje wystrojowi stołu uroku i pomaga uzyskać wspaniały, zachwycający efekt. Przeważnie, decydujemy się na najprostsze rozwiązanie czyli umieszczenie kwiatów w wazonie lub innym wybranym, dekoracyjnym naczyniu.

Kwiaty można jednak wykorzystać na stole również na inne sposoby - na przykład jako element serwetników!
Wszystko, czego potrzebujemy to elegancka serwetka, wybrane kwiaty - świetnie sprawdzają się do tego tulipany oraz wstążka w wybranym kolorze.

Jeśli chodzi o serwetki, najlepsze do tego rodzaju dekoracji będą grube serwetki flizelinowe, które są wyjątkowo eleganckie a do tego trwałe i w dotyku przypominające serwety materiałowe.

Serwetki flizelinowe na przyjęcie komunijne można obejrzeć tutaj: http://www.zlotyaniol.pl/sklep,szukaj.htm?a=s&sna=flizelinowe

Serwetkę wystarczy złożyć w prostokątny kształt lub zwinąć w rulon, na wierzchu ułożyć tulipana i przewiązać wszystko wstążką. Kolory poszczególnych elementów należy dobrać w taki sposób, aby pasowały do ogólnego wystroju stołu. Gotowe serwetki kładziemy przy każdym nakryciu i gotowe!

Źródło: Pinterest.com

Źródło: Pinterest.com

Źródło: Pinterest.com

Ciekawym pomysłem będzie dołożenie do takiej aranżacji bilecika z podziękowaniem dla gości. Wystarczy je przedziurkować, przez otworek przełożyć wstążkę i zawiązać wokół serwetki.

Bileciki, które można wykorzystać do stworzenia serwetników na przyjęcie komunijne można obejrzeć tutaj: http://www.zlotyaniol.pl/sklep,szukaj.htm?a=s&sna=bilecik

Źródło: Pinterest.com


Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...