Aranżacja dekoracji stołu na Chrzest Święty dziewczynki - kolekcja Różowy Wózek

Małe dziewczynki bardzo często uwielbiają kolor różowy. Wykorzystanie go w dekoracjach na przyjęciu z okazji Chrztu świętego dla dziewczynki jest więc doskonałym pomysłem. W naszej aranżacji wykorzystaliśmy elementy kolekcji Różowy Wózek oraz inne różowe dekoracje.

Na stole rozłożony został biały obrus a na nim udrapowana różowa organza. Wokół stołu przymocowana została satynowa wstążka, również w kolorze różowym.


Na talerzach gości ułożone zostały serwetki na Chrzest z grafiką różowych bucików. Obok nakryć stoją także wizytówki z wydrukowanymi imionami gości oraz pudełeczka w kształcie dziecięcych wózków,
do których włożyć można migdały w lukrze, cukierki lub inne wybrane upominki.
Jako alternatywę dla pudełeczek w kształcie wózków, wykorzystać można pudełeczka w kształcie serc
z
naklejonymi personalizowanymi etykietami. Na etykiecie znajduje się grafika kolekcji Różowy Wózek a także imię dziecka.


Bez względu na to, jakie upominki dla gości wybierzemy, miłym gestem będzie także dołączenie do nich bilecików. Z jednej strony bilecika znajduje się oczywiście grafika różowego wózka, z drugiej tekst: „Dziękujemy Ci, że jesteś z nami w dniu Chrztu Świętego naszej córeczki.”Dodatkową dekoracją stołu jest tabliczka umieszczona w białej ramce na stojaczku. Znajduje się na niej napis "Chrzest Święty", imię dziecka oraz data uroczystości. 

 
Uroku wystrojowi stołu dodają ustawione na nim szklanki na nodze, które zostały wykorzystane jako wazoniki oraz świeczniki. W szklankach umieszczone są małe bukieciki z goździków, róż oraz gipsówki oraz białe pieńkowe świece. Mini kompozycje dopełnione są przez różowy hydrożel
Hydrożel to bardzo ciekawy i niedrogi sposób na urozmaicenie wystroju na przyjęciu dla dziecka. Wystarczy zalać go wodą, odczekać kilka godzin i dekoracyjne kulki w wybranym kolorze gotowe!Dopełnieniem aranżacji są rozsypane na stole akrylowe serduszka w różowym kolorze. Można dołączyć je też do upominków dla gości lub wykorzystać jako dekorację według własnego pomysłu.
Alternatywą lub dodatkiem do serduszek jest konfetti z różowych i fioletowych wózeczków.Jeśli chodzi o dekoracje wiszące wokół stołu, zostały wykorzystane: girlanda z różowych pomponików, baner z liter tworzący napis "Chrzest Święty Oli" oraz plakat dekoracyjny z imieniem dziecka, datą uroczystości i cytatem Jana Pawła II "Chrześcijanin rodzi się jako człowiek w tym właśnie Sakramencie. Chrzest ma bowiem moc dawania nowego życia, życia Bożego."
Wszystkie elementy kolekcji dekoracji na Chrzest Święty dla dziewczynki z kolekcji różowy wózek można obejrzeć >tutaj<

Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...