Katalog dekoracji komunijnych 2016! Zobacz 3 przepiękne, naturalne aranżacje!

Już jest! Świeżutki Katalog dekoracji komunijnych na rok 2016!

Motywem przewodnim naszego tegorocznego katalogu dekoracji komunijnych są inspiracje czerpane z natury. Wszystkie aranżacje realizowane były na świeżym powietrzu a najważniejszym elementem każdego wystroju były KWIATY. Polne, urocze, przyjazne, o pięknym zapachu i wywołujące przyjemne myśli i skojarzenia. Kwiatów tych nie trzeba kupować w kwiaciarni ani zamawiać u florystki fantazyjnych kompozycji z ich udziałem. Najwięcej uroku zachowują wtedy, kiedy zerwiemy je na polu czy w ogrodzie i umieścimy w prostym, szklanym wazonie. W takiej formie dodają one też lekkości wystrojowi stołu a dzięki nim atmosfera jest ciepła i rodzinna a nie sztywna i przesadnie elegancka.

W pierwszej aranżacji, jaką mogą Państwo obejrzeć w katalogu, wykorzystalismy konwalie, w drugiej połączenie konwalii z niezapominajkami a w trzeciej biały bez.

Oprócz kwiatów, nie mogło także oczywiście zabraknąć dekoracji komunijnych, takich jak bieżniki, serwetki, świece, świeczniki, wazony, balony, banery, upominki dla gości i wiele innych.

Dekoracje komunijne na nowy sezon komunijny można zobaczyć w katalogu z dekoracjami na Pierwszą Komunię >TUTAJ<

http://zlotyaniol.pl/files/dekoracje-komunijne-stolow-lookbook-2016.pdf


Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...