Pomysł na dekorację - małe wazoniki, które można wykorzystać także jako świeczniki.

Przygotowując w domu przyjęcie na okazję Pierwszej Komunii dziecka, musimy zadbać o wystrój stołu. Jeżeli nie chcemy kupować nowych, dużych wazonów i oddzielnie świeczników lub nie mamy takich kompletów, które będą do siebie pasować, możemy postawić na prostotę. Łatwą do przygotowania, niedrogą i nienachalną dekoracją stołu komunijnego będą małe szklane naczynia, które mogą posłużyć nam zarówno jako wazoniki jak i świeczniki.

Kwiaty to rzecz, której nie może zabraknąć na komunijnym stole - to dzięki nim, wystrój nabiera wyjątkowego, rodzinnego i uroczystego charakteru. Niekoniecznie muszą się one jednak pojawić w postaci dużych bukietów, czy fantazyjnej kompozycji w dekoracyjnej misie czy wazonie ustawionym w centralnej części stołu. Zamiast tego możemy postawić na małe, urocze bukieciki, które porozstawiamy na całym stole.

W tych samych naczyniach, które wykorzystaliśmy do kwiatów, możemy ustawić także świece. W zależności od rozmiaru naszych świeczników, można umieścić w nich świece kule, pieńkowe lub tealighty. Dzięki wykorzystaniu niewielu elementów możemy mieć pewność, że wystrój stołu będzie spójny a przepych dekoracji nie przyćmi tego, co ważne w dniu Pierwszej Komunii Świętej.

Wazony na przyjęcie komunijne można zobaczyć >tutaj<
Świeczniki na przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Św. można obejrzeć >tutaj< 

  

 

Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...