Serwetki flizelinowe na Pierwszą Komunię z eleganckim, kwiatowym motywem

Nawet jeśli przygotowujemy przyjęcie komunijne dla dziecka w domu lub mieszkaniu, nasi goście mogą poczuć się jakby siedzieli w najlepszym lokalu! :) Wystarczy zadbać o kilka eleganckich dodatków, które sprawią, że stół i wnętrze będą prezentować się ekskluzywnie.

Jednym z takich dodatków są serwetki - zwykłe, trzywarstwowe serwetki dekorowane nadrukiem nawiązującym do Pierwszej Komunii zastąpić można nieco bardziej eleganckimi serwetkami flizelinowymi.

Serwetki wykonane z flizeliny imitują materiał - są grube i wyjątkowo trwałe oraz chłonne. Ponadto, można składać je w rozmaite wzory, takie jak wachlarz, łabędź czy fantazyjny kwiat, i mieć pewność, że będą trzymały formę.

Wzór, który idealnie sprawdzi się na przyjęciu komunijnym to serwetki w kolorze białym, zdobione wyrafinowanym, kwiatowym wzorem oraz złotym brzegiem.

Serwetki pakowane są po 50 sztuk. Jeśli na naszym przyjęciu komunijnym nie będzie aż tylu gości, serwetki można z powodzeniem wykorzystać na inne eleganckie przyjęcia oraz okazji, takie jak choćby Boże Narodzenie. Można mieć pewność, że zawsze dodadzą wystrojowi stołu wyrafinowania i szyku!

Serwetki flizelinowe na przyjęcie komunijne i inne okazje można znaleźć w sklepie z dekoracjami komunijnymi >tutaj<
Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...