Szklany pojemnik ze słodkościami na przyjęciu komunijnym

Na przyjęciu komunijnym dziecka zazwyczaj zbiera się cała rodzina, często nawet ta od dawna nie widziana. Warto więc szczególnie przygotować się do tej uroczystości i zaskoczyć gości czymś naprawdę oryginalnym.

Ciekawym pomysłem jest zastosowanie na przyjęciu candy baru, czyli słodkiego bufetu, w którym zaprezentujemy wypieczone przez nas smakołyki czy gotowe cukierki, lizaki oraz czekoladki. Niezbędne do wykonania takiego candy baru są oczywiście szklane pojemniki.

Na szczególne uznanie zasługuje słój zamykany solidną pokrywą z miejscem na wpisanie własnego tekstu. W słoju możecie umieścić co tylko chcecie - pięknie prezentują się migdały, pianki czy kolorowe żelki. Elementem, który wyróżnia pojemnik na tle innych jest czarna tabliczka, po której możemy pisać kredą. W specjalnym miejscu mamy możliwość zapisu, co znajduje się w środku lub życzeń smacznego. Fajnym pomysłem jest umieszczenie tekstu: "Pierwsza Komunia" lub "Dziękuję" i imię dziecka. Taki pojemnik na pewno zaskoczy zebraną na przyjęciu komunijnym rodzinę.
Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...