Konkurs "Dekoracje komunijne na przyjęciu mojego dziecka w 2016 roku" CZĘŚĆ I

W tym roku zorganizowany przez nas konkurs pod tytułem: "Dekoracje komunijne na przyjęciu mojego dziecka" cieszył się ogromną popularnością. Nadesłane zostały setki przepięknych zdjęć z wykorzystaniem dekoracji komunijnych, a wybór zwycięzców okazał się niezwykle trudny. Sukcesywnie będziemy publikować wszystkie nadesłane prace, by zainspirować i zarazić pomysłem mamy przygotowujące dzieci do Komunii w 2017 roku.

Dzisiejsza propozycja została nadesłana przez Panią Monikę. Jest to bardzo świeża i delikatna aranżacja komunijna przygotowana w białym namiocie. Całość utrzymana jest w biało-zielonej kolorystyce, a motyw przewodni to konwalie.

Na stole został zastosowany biały obrus plamoodporny, który jest idealną bazą dla pozostałych dodatków. Główną rolę odgrywają serwetki komunijne z konwaliami i kielichem, które zostały złożone w stojące wachlarze. Kolejny element, który warto wyróżnić to wazony z bezbarwnego szkła, w których zostały umieszczone bukiety z pachnących konwalii. Wazony zostały ozdobione przy pomocy białej satynowej wstążki, co nadaje elegancki efekt.

Ważnym dodatkiem, który jest piękną dekoracją wnętrza stał się baner dekoracyjny z konwaliami i napisem I Komunia Święta. Baner to niedrogi, lecz efektowny dodatek, który łatwo można zastosować w każdym pomieszczeniu.

Ta komunijna aranżacja prezentuje się naprawdę pięknie i została przygotowana z dbałością o najmniejszy szczegół. Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...