Jak udekorować stół na przyjęcie komunijne? KONKURS CZĘŚĆ II

Jednym z ważniejszych aspektów organizacji przyjęcia komunijnego są dekoracje komunijne. Komunijne dodatki odgrywają ogromną rolę, budują nastrój i nadają eleganckiego charakteru stołowi i pomieszczeniu. Dzisiejsza propozycja została nadesłana przez Panią Dorotę na organizowany przez nas konkurs pt. "Dekoracje komunijne na przyjęciu mojego dziecka w 2016 roku".

Stół komunijny zaproponowany przez Panią Dorotę jest bardzo subtelny i elegancki. Została wybrana kolorystyka w odcieniach kremu i bieli, przez co całość prezentuje się bardzo niewinnie.

W oczy od razu rzucają się przepiękne serwetki komunijne z chłopcem zwinięte w rożki. Rożki zostały uzyskane dzięki serwetkom tłoczonym excellence round w kolorze kremowym

Bazą do wykonania aranżacji stał się elegancki biały obrus, a świeżego charakteru nadają kompozycje kwiatowe umieszczone w szklanych wazonach. Jako podstawa do wykonania aranżacji ze świecami została użyta misa ceramiczna gondola. Na środku stołu zostały rozsypane diamenciki ozdobne w złotym kolorze, które idealnie uzupełniają całość.

Stół komunijny w takim wydaniu prezentuje się wyjątkowo efektownie. Jak Wam się podoba ta propozycja?
Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...