Dekoracje komunijne w odcieniach bieli i złota KONKURS CZ. V

Okres komunijny przed nami, jednak już należałoby szukać inspiracji do przystrojenia komunijnego stołu. Idealnym rozwiązaniem są dekoracje w biało-złotej kolorystyce. Są to kolory, które zdecydowanie podkreślają to ważne wydarzenie a dodatki w tym kolorze sprawiają, ze stół prezentuje się niebywale szlachetnie i dostojnie.

Pani Arleta jest laureatką naszego konkursu, która doskonale zna obowiązujące trendy i swoją wiedzę wykorzystała do przystrojenia komunijnego stołu. Biały obrus i pokrowce na krzesła to podstawa dekoracji komunijnego stołu. Do tego należy już tylko odpowiednio dobrać elementy dekoracji. Pierwsze skrzypce grają z pewnością złote dodatki. Okrągłe podkładki pod talerze w złotym kolorze czy też metaliczne złote serwetki to doskonały pomysł, by stół prezentował się wspaniale bez ogromu dodatków. Dużą rolę odgrywają tu szczegóły. Serwetki prezentują się elegancko dzięki zastosowaniu uroczego serwetnika z podobizną aniołka. Na uwagę zasługuje również wykorzystanie delikatnego bieżnika ze złotym wzorem.

Pudełeczka w kształcie serca z imieniem dziecka to świetny pomysł, jeśli chcesz podziękować swoim gościom za przybycie i podarować im coś niezobowiązującego. Przewiązane złotą kokardką dopełniają całość i idealnie komponują się z pozostałymi dodatkami. Same możecie stwierdzić, że naprawdę niewiele trzeba, by komunijny stół prezentował się niezwykle okazale. Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...