Dekoracje komunijne z motywem konwalii KONKURS CZ. VI

Konwalie to piękne kwiaty, które możesz podziwiać tylko przez krótki okres w roku. Wykorzystaj je do dekoracji stołu komunijnego Twojego dziecka a sprawisz, że Wasi goście długo nie zapomną tego przyjęcia.

Pani Ewelina – laureatka naszego konkursu- podzieliła się z nami swoim pomysłem na wykorzystanie naszych dodatków do dekoracji komunijnego stołu. Głównym akcentem są akcesoria w biało-zielonej kolorystyce z kolekcji Konwalie. Dodatkiem, który już na pierwszy rzut oka robi wrażenie są piękne żywe kwiaty w ozdobionych wazonikach. Pod każdym wazonem ułożone są serwetki komunijne Gałązka Konwalii – jest to pomysł na wykorzystanie serwetek w inny sposób, niż tylko na talerzach. Żywe kwiaty włożyć możesz również do szklanych łabędzi, które na pewno wykorzystasz w swoich późniejszych dekoracjach. Ważnym elementem jest tu również świeca Gałązka Konwalii ułożona na ażurowej białej podstawce a także personalizowana tabliczka na stolik z imieniem dziecka. Dodatkowo na stół możesz położyć rattanowy koszyczek i wypełnić go zielonym papierem a do środka włożyć słodycze i owoce – goście na pewno docenią ten oryginalny pomysł. Ostatnim elementem jest upominek dla gości, który Pani Ewelina włożyła do pudełeczka w kształcie alby z dodatkowym personalizowanym bilecikiem. Taki prezent to miły gest z Twojej strony w podzięce za przybycie.

Kolekcja Konwalie to hit ostatniego sezonu. Na pewno wyróżnia się spośród innych swoją delikatnością i lekkością i wystarczy tylko kilka elementów z tej kolekcji, aby stół prezentował się naprawdę okazale. Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...