Najpiękniejsze balony komunijne

Dekoracje komunijne powinny podkreślać charakter uroczystości oraz być eleganckim dodatkiem, który docenią goście. Bardzo ważne są komunijne dekoracje stołu, bo to właśnie przy nim zasiądą goście, jednak nie można pominąć także dekoracji wnętrza.

Jedną z najpopularniejszych dekoracji wnętrza są przede wszystkim balony komunijne zdobione komunijnymi symbolami.

Jak zastosować balony na uroczystości komunijnej?
Można podwiesić je pod sufitem, umieścić nad stołem komunijnym lub przystroić nimi wejście do domu czy lokalu. Balony komunijne można napełniać powietrzem lub helem, a ich zastosowanie jest niezwykle proste. Możecie również stworzyć z nich okazałą balonową girlandę dzięki zastosowaniu specjalnej taśmy do girland balonowych lub umieścić na plastikowych patyczkach. To, jak wykorzystacie balony zależy tylko od Was. By lepiej wykorzystać balony i stworzyć bardziej efektowne dekoracje warto przejrzeć akcesoria do balonów, takie jak pompka czy wstążka, która ułatwi ich zawieszenie.

Jakie balony komunijne wybrać?
Oczywiście najpopularniejsze są balony komunijne dekorowane symbolami związanymi z uroczystością. Balony komunijne z Hostią czy kielichem są najchętniej wybierane i najładniej prezentują się w pomieszczeniach. Możecie zdecydować się na kolor złoty lub srebrny - wybierzcie ten, który będzie pasował do motywu przewodniego uroczystości. Nowością są balony komunijne z dziewczynką lub chłopcem, które świetnie sprawdzą się nie tylko w domach, ale też lokalach.

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,89,10101,balony_komunijne_zloty_kielich_kolekcja_hostia_10szt.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,89,11701,balony_komunijne_srebrna_hostia_10szt.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,89,12992,balony_komunijne_ihs_exclusive_10szt.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,89,13013,balony_komunijne_dwustronne_chlopiec_z_hostia_10szt.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,89,13014,balony_komunijne_dwustronne_dziewczynka_z_hostia_10szt.htm


Jeżeli zależy Wam na bardziej subtelnym efekcie zdecydujcie się na białe balony komunijne, a jeśli chcecie dopasować je do kolorystyki wybierzcie te kolorowe. Pięknie prezentują się jasnoróżowe, błękitne, złote czy srebrne.

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,89,6172,balony_komunijne_biale_10szt.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,89,10328,balony_metaliczne_strong_27cm_20szt_zlote.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,89,12583,balony_pastelowe_30cm_20szt_pudrowy_roz.htm


Jedną z opcji, która na pewno zaskoczy gości komunijnych są białe balony ledowe, które świecą przyjemnym światłem. Takie balony przepięknie wyglądają zwłaszcza wieczorem. Delikatne światło prezentuje się bardzo elegancko, a niespotykana opcja zaskakuje i wywołuje zdumienie.

Zobaczcie również, jak balony komunijne wykorzystały nasze zadowolone klientki! Poniżej prezentuję propozycje od Mam, które własnoręcznie wykonały te przepiękne dekoracje. Która z propozycji podoba Wam się najbardziej? 

Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...