Balony na Chrzest dziecka - jakie wybrać?

Chrzest dziecka jest istotnym wydarzeniem w życiu każdego z nas. Rodzice organizując przyjęcie starają się, by wszystko było dopracowane do końca i prezentowało się bardzo elegancko. Niezbędnym elementem dekoracyjnym na takiej imprezie są z pewnością balony. Dostępne w wielu kolorach i wzorach pozwolą na wybór odpowiednich, pasujących do motywu przewodniego uroczystości. Najpopularniejszą wersją są zdecydowanie klasyczne balony na Chrzest w delikatnych odcieniach z grafiką nawiązującą do charakteru przyjęcia i bohatera dnia. Dlatego złoto, srebro, róż, błękit i biel wraz z motywem wózeczka, napisami określającymi wydarzenie to najlepszy wybór.

Klasyka wśród balonów na Chrzest


Jeżeli całe Wasze przyjęcie jest organizowane w prostym, eleganckim stylu, musicie zadbać, aby wszystkie elementy pięknie ze sobą współgrały. Dmuchane balony na Chrzest również muszą spełniać wymagane warunki. Najpopularniejszą opcją będą z pewnością białe balony ze złotym napisem “Chrzest Święty”. Świetnie będą współgrały z pozostałymi dekoracjami. Możecie stworzyć z nich cudowne aranżacje, w połączeniu z innymi wariantami balonów. Pamiętajcie jednak, by wszystko było spójne i jednolite. Ta wersja balonów prezentuje się niezwykle nowocześnie i stylowo. Biały kolor jest idealnym wyborem na Chrzest dziecka, ponieważ jest symbolem czystości, co świetnie podkreśla charakter uroczystości. Wypełnione helem będą wyglądać cudownie powieszone przy krzesłach gości lub na wejściu w formie powitalnej dekoracji.

Balony na Chrzest ze złotym napisem - dekoracja wnętrza na Chrzest
Białe balony ze złotym napisem Chrzest Święty

Różowe balony na Chrzest dla dziewczynki


Jeżeli organizujecie Chrzest Święty dla Waszej córki, warto zadbać o odpowiednią kolorystykę wszelkich dekoracji, pojawiających się na przyjęciu. Z pewności możecie postawić na róż w każdej formie. Najlepiej jednak będzie prezentował się w połączeniu z bielą, złotem. Różowe balony z grafiką białego wózeczka i napisem “Nasza Mała Dziewczynka” będą świetnym wyborem. Najlepiej będą prezentowały się pośród pozostałych dekoracji w takiej kolorystyce. Inną propozycją są balony na Chrzest dziewczynki z sercami w różowej kolorystyce.


Różowe balony na Chrzest dziewczynki - dekoracje wnętrza
Różowe balony na Chrzest dziewczynki z białym nadrukiem wózeczka i napisem "Nasza Mała Dziewczynka"

Wzór bucików na balonach dla chłopca


Balony na Chrzest chłopca to bardzo ważny aspekt dekoracyjny na przyjęciu. Jednym z najpopularniejszych wyborów kolorystycznych jest z pewnością błękit. Piękne balony w tym odcieniu wraz z grafiką uroczych bucików idealnie się sprawdzą na Chrzest Święty Waszego synka. Wzór bucików idealnie się sprawdzi na tej uroczystości, ze względu na symbolikę jaką posiada. Nawiązanie do maluszka to idealne rozwiązanie, świetnie podkreślające charakter uroczystości. Podczas przyjęcia wspaniale prezentować się będą również balony na Chrzest chłopca z wózkiem i napisem "Nasz Mały Chłopczyk".


Balony na Chrzest chłopca w błękitnej kolorystyce
Urocze balony na Chrzest chłopca w błękitnej kolorystyce z motywem bucików

Zestawy balonów, dzięki którym zaoszczędzisz


Świetnym pomysłem podczas wyboru balonów na Chrzest dziecka są zestawy balonów. Dzięki nim zaoszczędzisz pieniądze, które są bardzo potrzebne podczas organizowania tak ważnego wydarzenia. Piękne balony w jednolitej kolorystyce świetnie się wzajemnie uzupełniają, dzięki czemu stworzycie spójne i eleganckie przyjęcie. Dostępne w wielu kolorach jak złoty, srebrny, różowy. Z pewnością wybierzecie odpowiednie dla siebie, tworząc wyjątkowe przyjęcie.

Zestaw dekoracji i balonów na Chrzest dziecka w złocie
Zestaw balonów na Chrzest dziecka w eleganckim złotym odcieniu
Paulina Meissner

Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...