Nowość: czekoladki komunijne na podziękowania dla gości

Organizując przyjęcie komunijne nie można zapomnieć o podziękowaniach dla gości. Są to najczęściej drobiazgi w postaci figurek aniołków, pudełeczek wypełnionych migdałami w lukrze, bilecików z tekstem podziękowania czy właśnie słodkości, takich jak żelki, cukierki, krówki i czekoladki komunijne. Bestsellerem w sklepie ZlotyAniol.pl są czekoladki ze złotą i srebrną Hostią. Co roku to właśnie one pojawiają się na stołach komunijnych i lądują w żołądkach gości :-)

Nowość w tym tygodniu - czekoladka komunijna ze złotą koronką


Jako, że nasi klienci uwielbiają motyw złotej koronki (koniecznie zobacz serwetki komunijne ze złotą koronką) i bardzo chętnie tak właśnie dekorują swoje stoły postanowiliśmy poszerzyć ofertę o czekoladki komunijne z koronką. Są wykonane w formie kwadracików o wymiarach 3,5cm x 3,5cm. Owinięte w złotko i papierek z napisem Dziękujemy i delikatną koronką prezentują się pięknie, a co najważniejsze - wpiszą się w każdy motyw przewodni. Każda z czekoladek jest przepyszna, rozpływa się w ustach, gdyż wykonana jest z dobrej jakości mlecznej belgijskiej czekolady.

Czekoladki komunijne ze złotą koronką
Czekoladki komunijne ze złotą koronką

Jak wręczyć gościom czekoladki komunijne?


Rodzice często zastanawiają się, jak takie czekoladki wręczyć gościom. Oczywiście najlepiej zrobić to podczas przyjęcia komunijnego. Tego typu słodkości mogą zostać wręczone przez dziecko osobiście wraz z personalnym podziękowaniem lub też mogą czekać już na najbliższych obok talerzy. Polecamy zapakować je do specjalnych pudełeczek (idealne będą pudełeczka na podziękowanie ze złotą koronką lub pudełeczka w kształcie alby), woreczków z organzy czy papierowych torebeczek. Czekoladki pięknie prezentują się również po prostu położone na talerzu na serwetce komunijnej.


Piękny duet na podziękowania dla gości: pudełeczko + czekoladka


By dopieścić szczegóły polecamy wręczać czekoladki wraz z idealnie pasującym pudełeczkiem. Do kompletu najlepiej pasują pudełeczka dekorowane również motywem złotej koronki. Czekoladki włożone do środka będą słodką niespodzianką. Można zakupić także czekoladki w wersji personalizowanej: zdobione nadrukiem imienia dziecka i datą uroczystości.

Propozycja podania czekoladek: pudełeczka na podziękowanie
Propozycja podania czekoladek: pudełeczka na podziękowanie


Dekoracje na Komunię ze złotą koronką


Jeżeli spodobały Wam się czekoladki z motywem koronki polecamy także inne akcesoria na Komunię z tą grafiką. Przede wszystkim dekoracje stołu: bieżnik, serwetki i kieszonki na sztućce, ale też podziękowania dla Chrzestnych, pamiątki I Komunii Św. i wiele innych.

Przykład aranżacji na stół: dekoracje komunijne ze złotą koronką
Przykład aranżacji na stół: dekoracje komunijne ze złotą koronką


Dominika Opalińska

Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...