Jak udekorować tort na Chrzest Święty? Oryginalne pomysły

Na żadnej uroczystości rodzinnej nie może zabraknąć słodkiego wypieku, jakim jest tort. Możecie zamówić go w Waszej ulubionej cukierni, a oni zajmą się dekoracjami. Jeżeli decydujecie się jednak na przygotowanie go w domu, może sprawiać nieco problemów. Zastanawiacie się nad odpowiednimi dekoracjami, które zachwycą Waszych gości. Zdecydowanie najłatwiejszą opcją dekorowania tortu jest jadalny opłatek lub kartonowy topper. Nie może zabraknąć oczywiście klasycznych świeczek. Pamiętajcie, by kierować się motywem przewodnim i własną wyobraźnią. Postarajcie się zaszaleć i stworzyć coś niesamowitego.

Opłatek jako modna dekoracja na tort 

 

Bardzo ciekawą i modną formą dekoracji tortów jest opłatek. Wbrew pozorom, aplikacja takiej dekoracji nie jest skomplikowana i każdy powinien sobie z nią poradzić. Wśród najnowszych trendów króluje klasyka, minimalizm, roślinne motywy. Często spotykamy również opłatki, na których widnieje zdjęcia maluszka, dzięki czemu są jeszcze bardziej wyjątkowe.

Bardzo dużą popularnością cieszy się opłatek personalizowany z kolekcji Złote Stópki. Grafika przedstawiająca dziecięce stópki idealnie sprawdzi się na Chrzcie Świętym. Dodatkowa personalizacja sprawia, że całość jest bardzo oryginalna. Możecie dopasować go do pozostałych dekoracji w złoto-białej kolorystyce.


Dekoracja tortu na tort na Chrzest złote stópki z imieniem dziecka
Dekoracja tortu na Chrzest w postaci personalizowanego opłatka z motywem złotych stópek
Wybierają roślinny akcent, musicie zahaczyć o opłatek z motywem kwiatów konwalii. Prezentuje się bardzo świeżo i lekko, pięknie podkreślając charakter uroczystości.

Chcąc podkreślić płeć dziecka i wprowadzić nieco koloru, możecie zdecydować się na opłatek z kolekcji Zapach Piwonii, który dzięki swojej różowej kolorystyce i motywie kwiatowym, świetnie sprawdzi się na Chrzcie Świętym dziewczynki. Dla chłopca dobrym wyborem będzie opłatek ze zdjęciem Kwiatowy Wózek w błękicie. Umieszczając na nim fotografię Waszego maluszka, tworzycie przepiękną dekorację, która zachwyci Waszych gości oraz będzie cudowną pamiątką na zdjęciach z imprezy.

Prosty topper z efektownym wykończeniem

 

Jeżeli nie jesteście pewni czy dacie radę zaaplikować samodzielnie opłatek, lub po prostu uważacie, że to nie jest ozdoba dla Was, świetnym wyborem będzie kartonowy topper. Umieszczony na dwóch drewnianych patyczkach jest bardzo prosty w aplikacji, ale daje ogromny efekt dekoracyjny.

Bardzo klasycznym i uniwersalnym rozwiązaniem będzie sam napis “Chrzest Święty” z motywem gołębia, idealnie oddającym religijny charakter uroczystości. Prostota tej ozdoby sprawia, że prezentuje się bardzo elegancko i klasycznie.

Dekoracja tortu na Chrzest drewniany topper z napisem Chrzest Święty
Drewniany topper na tort z napisem Chrzest Święty i gołąbkiem
Kierując się wybranym motywem przewodnim, należy zahaczyć o toppery z grafikami odpowiadającymi pozostałym dekoracjom. Świetnym rozwiązaniem na Chrzest będzie kartonowy topper z kolekcji Złoty Wózeczek. Cudownie wygląda i wpasowuje się w klimat przyjęcia. Dobrym wyborem będzie również wprowadzenie nieco roślinności w połączeniu z grafiką religijną z kolekcji Srebrno-Złoty Chrzest. Całość idealnie ze sobą współgra, tworząc piękną dekorację na tort na Chrzest Święty.


Personalizowana dekoracja tortu na Chrzest Topper z imieniem dziecka i grafiką złotego wózeczka
Topper na tort z imieniem dziecka i grafiką złotego wózeczka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...