Nowoczesne aranżacje kwiatowe na przyjęcie komunijne

Komunia to wyjątkowa uroczystość, która wymaga odpowiedniej oprawy. Często decydujemy się na eleganckie dekoracje stołu, jednak ogromną rolę odgrywają również kwiaty. Aranżacje kwiatowe na stole komunijnym to podstawa, która sprawia, że przyjęcie nabiera odpowiedniego charakteru.

W tym roku klasyczne róże i tulipany zastępujemy eustomą, goździkami czy świeżą gipsówką. Bardzo popularne są również piwonie. Kompozycje w dużych szklanych wazonach zostały wyparte przez świeże i drobne aranżacje w szklanych wazonikach. Najlepiej wykorzystać szklane wazoniki w kształcie butelek - efekt jest fantastyczny.

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,20,12591,wazonik_oslonka_metaliczna_zlota_9_5cm.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,20,12434,wazonik_szklany_cute_9cm.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,20,11794,wazonik_szklany_modern_bottle_19cm.htm


Na popularności zyskują także kompozycje w stylu japońskim. Warto wybrać białe ceramiczne podstawki, by kompozycja prezentowała się nowocześnie. Jeżeli Wasza aranżacja nie jest symetryczna i idealna - tym lepiej! 

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,20,12150,misa_szklana_kwadratowa_do_aranzacji_z_kwiatami_swieca_20x20cm.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,20,12161,podstawka_biala_na_swiece_i_kwiaty_14x27cm.htmDekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...