Tłoczone okrągłe serwetki - sprawdź, jak je wykorzystać

Serwetki to podstawowa dekoracja każdego przyjęcia. Piękne serwetki komunijne przedstawione w oryginalny sposób pozwalają stworzyć podniosły klimat i zadbać o odpowiednią oprawę uroczystości. Istnieje wiele rodzajów serwetek. Najczęściej wybierane to serwetki komunijne papierowe w rozmiarze 33x33cm, serwetki flizelinowe w rozmiarze 40x40cm oraz okrągłe serwetki.

Na uwagę szczególnie zasługują te ostatnie. Okrągłe tłoczone serwetki prezentują się wyjątkowo. Dzięki przepięknym ornamentowym wytłoczeniom na papierze olśniewają gości. 

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,14,8924,serwetki_zlote_tloczone_exc._round_32cm_12szt.htm

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,14,8924,serwetki_zlote_tloczone_exc._round_32cm_12szt.htm

Tłoczone serwetki przepięknie nadają się do wykonania efektownych rożków z serwetek. Jak składać serwetki w rożki możesz obejrzeć NA FILMIE PONIŻEJ:Serwetki tłoczone o okrągłym kształcie to także świetny pomysł na efektowne podkładki pod talerze.

https://www.zlotyaniol.pl/sklep,14,10989,serwetki_tloczone_excellence_round_32cm_12szt_srebrne.htm


Serwetki tłoczone występują w kilku przepięknych, metalicznych odcieniach. Dzięki perłowemu papierowi delikatnie się mienią i sprawiają, że idealnie wpisują się w charakter przyjęcia komunijnego. Odcienie takie jak biały, kremowy, złoty i srebrny to idealna baza do stworzenia fantastycznej aranżacji na stole komunijnym.


Dekoracje na Komunię kupisz w sklepie internetowym www.ZlotyAniol.pl - kliknij aby przejść do sklepu
Wybierz wianek komunijny dla córeczki:

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Co o tym myślisz? Zostaw komentarz, dziękuję.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...